Cinsel Estetik Kaygısı

Cinsel Estetik Kaygısı

Cinsel Estetik Kaygısı

Kadınlar sarkık veya küçük göğüslerinden, yüzdeki kırışıklıktan, bacaklarda oluşan selülitlerden rahatsız olabildikleri gibi cinsel organlarının görünümünden de rahatsızlık duyabilirler. Cinsel ilişki anında zevk duymayan kadınların çoğunda genellikle cinsel estetik kaygısı olduğu görülmektedir. Maalesef çoğu kadınlar cinsel organından rahatsızlık duymasına rağmen bunu eşi, arkadaşı ve hatta doktoruyla bile paylaşmaktan çekiniyor. Özellikle de genital bölgede zamanla meydana gelen deformasyon nedeniyle cinsel estetik kaygısı yaşayan kadınlar psikolojik açıdan etkileniyor ve cinselliğini doyasıya yaşayamıyor.

Kadın Cinsel Estetik

Günümüzde gelişen teknoloji ve müdahaleler sayesinde kadınlarda aslında çok fazla korkulan cinsel estetik kaygısı hiç de korkulacak kadar zor değildir. G noktası büyütme, klitoris estetiği, vajina daraltma ve gençleştirme, dış ve iç dudak estetiği, kuruluk tedavisi ve genital bölge üstü yağlanması hiçbir kesi izi olmadan endoskopik lazer desteği ile cerrahi veya sadece lazer ile yapılabilmektedir.

Cinsel estetik kaygısı duyan kadınların kendilerine özgüven artmasına, iyi hissetmesine, cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasına yardımcı olan estetik uygulamalar kadınları mutsuz eden sorunlara çözüm olabiliyor. Cinsel estetik kaygısı duyan hanımlar şunu bilmelisiniz ki artık operasyonlar endeskop ve lazer destekli olup istendiği takdirde sedasyon yani hafif uyku veren anestezi kullanımı ile çok rahatlıkla bu operasyonu yapabilirsiniz.

Etiketler: , ,