Erkeklerde Kalıcı Kaş Tasarımı Çok Moda

Erkeklerde Kalıcı Kaş Tasarımı Çok Moda

Güzelliği kalıcı kılmak estetik dünyasınında devrim niteliğine ulaştı. Artık kadınlar kadar erkekler de kalıcı güzellikten uzak duramıyor.

Erkeklerde Kalıcı Kaş Tasarımı Çok Moda

Yağ aldırmadan lazer epilasyon ve saç sakal ekimine kadar estetik sektöründeki birçok alanı artık erkekler de tercih ediyor. Bu estetik alanına bir de kalıcı kaş tasarımı girdi. 4D olarak bilinen anatomik kaş tasarımı erkeklerde oldukça kurtarıcı bir yönü olup, erkeklerin bu yöndeki talepleri kadınları geçmiş durumda.

4D Erkeklerin Yeni Gözdesi

Estetik sektöründeki yeni akım olan 4D anatomik kaş tasarımı ile kişinin anatomik durumuna ve kişiye özel olarak uygulanıyor. Kaşlarını beğenmeyen, sürekli problem yaşayan ve kaşlarını aldıran erkeklerde oldukça kurtarıcı bir çözüm yaratıyor.  Erkekler artık kadınlardan daha fazla bu teknikten yararlanıyor. Ayrıca bu teknik ile gözler de ön plana çıktığı için erkekler bu yola boş vurmaktan hiç çekinmiyor. Günümüzde erkekler de kadınlar gibi modayı yakından takip ediyorlar. Ayrıca kişisel bakım da onlar için oldukça önem taşıyor. Bu nedenle günümüz erkekleri yeni bir iş hayatına, evliliğe ve yeni bir hayata başlarken önceliği kaşlarla başlamayı tercih ediyor. Bu da bize şunu gösteriyor ki; Erkek adam kaş alırmı? sözü artık çoktan maziye karıştı.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz