Salonlarda Yeni Trend: Bakır Ürünler

Salonlarda Yeni Trend: Bakır Ürünler

Bakır ürünlere geçmişten beri aşinalığımız olsa da eskiler genellikle mutfaklarda kullanırdı. Bakır tencere ve tavalar çok farklı bir atmosfer oluştururdu. Günümüz yeni trendi bakırın, evin diğer alanlarına yayılması ile yeni bir dekorasyon stili de oluşmuş oldu.

Salonlarda Yeni Trend: Bakır Ürünler

Bakır 2018 ev renkleri arasında kendisini göstermişti. Ev dekorasyonu içerisinde aksesuar olarak kendine yer edinmişti. 2019 ev dekorasyonu içerisinde ise bakır aydınlatmadan tutun da mobilya ürünlerine kadar daha baskın olarak kendini göstermeye başladı. Genelde geometrik olarak göze çarpan bakır ürünler ev modasında çok güzel ve farklı bir görünüm veriyor. Çok yaygın bir anlayışla modern ve country dekorasyon tarzda kullanıldığı görüşü olan bakır, klasik dekorasyon anlayışında da kendini gösteriyor.

Bakır Trendi Evinizin Salonunda Uygulanabilir

Doğru kullanıldığı zaman bakır rengi gayet hoş bir görüntü verir. 2019  dekorasyon rengi olan bakır, evlerinizi uzun süre süsleyecek gibi görünüyor. Salonlarda yeni trend olan bakır ürünler, kullanımı doğru parçalar ve doğru uyum ile mükemmel bir görüntü verir. Salonda özgürce kullanabileceğiniz renklerin en başındadır bakır rengi. Geometrik ve modern tarzda avizeler, mumluk, bakır çerçeveli aynalar, ayak kısmı bakır sehbalar evinizin salonundaki havayı çok değiştirecektir.

Bakır İle Uyumlu Renkler

Bakır ürünlere yavaş yavaş evinizde yer vermeye başlayabilirsiniz. Bakır rengine en uyumlu renkler arasında krem, bej, pembe, mavi, beyaz, siyah ve gri tonlarıdır. Bakır rengi ile bu renkleri bütünleştirerek oldukça şık bir görüntü arz edecek salon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

 

Etiketler: , , , , ,