Soğuk Havaların Sıcak Modası: Kadife

Soğuk Havaların Sıcak Modası: Kadife

Sanbahar mevsiminde başlayarak kış mevsiminin de vazgeçilmez olan kadife trendi günlük hayatın ve gecelerin vazgeçilmezi oldu. Ayrıca sokak modası da kadife akımına güzel bir uyum sağladı.

Soğuk Havaların Sıcak Modası: Kadife

Günümüzde sokak modasının da vazgeçilmezi olan kadife modası içimizi ısıtacak renklerle bu yılın kış trndlerinden oldu.  Kadife soğuk kış günlerinde yumuşak dokusu ile içimizi ısıtmaya hazırlanıyor.

Soğuk Havaların Sıcak Dokunuşudur Kadife

Kadife çok zarif bir kumaş olduğu için duruşu ile gece kıyafetlerinin de vazgeçilmez parçasıdır. Özel gecelerde en çok tercih edilen parça olan kadife kumaşlar mor, bordo ve mürdüm renkleri ile zarif olduğu kadar asil bir görünüm  yansıtmaktadır.

Bu Kış Kadife Paltolar da Çok Moda

Kış aylarının vazgeçilmezi olan paltolar yumuşacık yapısı ile içinizi ısıtır. Hele kadife palto hem görünüşünüzü sıradanlıktan uzaklaştıracak hem de şık ve zarif bir görünüm kazandıracaktır. Elbise dolabınızda kadife bir paltoya yer açmanız akıllı bir seçim olacaktır.

Kadife Kombini Nasıl Yapılır?

Kadife oldukça iddealı bir parça olduğu için seçeceğiniz parçaları yumuşak tonlarda ve sade aksesuarlarla tamamlamanız gerekmektedir. Bu şekilde daha hoş bir görünüm kazanacaksınız. Kullanım alanı oldukça geniş olan kadife bu kış ayları için altın çağını yaşayacak.

Etiketler: , , , , ,